Adwokat Filip Niemczyk

adw. Filip Niemczyk

Adwokat z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Praktykę wykonuje przede wszystkim na terenie Warszawy oraz w podwarszawskim Milanówku. Wielokrotnie występował przed sądami w innych częściach Polski.

Specjalizuje się w prawie karnym i postępowaniu wykonawczym, prawie rodzinnym i spadkowym, prawie medycznym oraz odpowiedzialności za szkody na osobie. W pracy zawodowej łączy wiedzę prawniczą ze zrozumieniem dla osobistego i ekonomicznego wymiaru powierzonych spraw.


Spotkanie w celu uzyskania porady prawnej lub omówienia sprawy możliwe jest na Mokotowie w Warszawie i w Milanówku po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.


Adwokat dr Filip Niemczyk ukończył prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Zawód adwokata wykonuje od 2009 r. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej (Uniwersytet Warszawski, 2013), studia podyplomowe z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego (Uniwersytet Jagielloński, 2017) oraz studia doktoranckie (Polska Akademia Nauk, 2011). Autor publikacji naukowych i artykułów prasowych dotyczących prawa medycznego, praw lekarza i pacjenta oraz prawa karnego i prawa karnego wykonawczego. Posługuje się językiem angielskim.


Preferowane dziedziny prawa:

  • prawo karne
  • prawo rodzinne i spadkowe
  • prawo medyczne i odszkodowania za szkody na osobie
  • prawo nieruchomości

Dane kontaktowe

Warszawa
ul. Opoczyńska 11/6
Milanówek
ul. Chopina 19A
Tel. kom.
(+48) 669 880 556
Tel.
(22) 412 57 55
E-Mail
f.niemczyk@kn-adwokaci.pl