Adwokat Filip Niemczyk

adw. Filip Niemczyk

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Praktykę wykonuje przede wszystkim na terenie Warszawy oraz w podwarszawskim Milanówku, wielokrotnie występował jednak przed sądami w innych częściach Polski.

Specjalizuje się w prawie karnym i postępowaniu wykonawczym, prawie rodzinnym i spadkowym, prawie medycznym oraz ochronie dóbr osobistych. W pracy zawodowej łączy wiedzę prawniczą ze zrozumieniem dla osobistego i ekonomicznego wymiaru powierzonych spraw.


Spotkanie w celu uzyskania porady prawnej lub omówienia sprawy możliwe jest na Mokotowie w Warszawie i Milanówku po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.


Adwokat dr Filip Niemczyk ukończył prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Adwokatem jest od 2009 r., a własną kancelarię prowadzi od 2010 r. Ukończył ponadto studia podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej (UW, 2013), studia podyplomowe z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego (UJ, 2017) oraz studia doktoranckie (SNS IFiS PAN, 2011). Autor licznych publikacji naukowych i artykułów prasowych. Posługuje się językiem angielskim.


Preferowane dziedziny prawa:

  • prawo karne
  • prawo rodzinne i spadkowe
  • prawo medyczne i prawa pacjenta
  • prawo cywilne i ochrona dóbr osobistych

Dane kontaktowe

Warszawa
ul. Opoczyńska 11/6
Milanówek
ul. Chopina 19A
Tel. kom.
(+48) 669 880 556
Tel.
(22) 412 57 55
E-Mail
f.niemczyk@kn-adwokaci.pl