Adwokat rodzinny Warszawa

Istotną częścią praktyki i jedną ze specjalizacji kancelarii jest prawo rodzinne i spadkowe. Przedmiotem sporu w tego rodzaju sprawach są kwestie stosunków osobistych lub majątkowych pomiędzy małżonkami, rodzicami i dziećmi, krewnymi i spadkobiercami. Preferujemy koncyliacyjny (oparty o negocjacje lub mediacje) sposób rozwiązywania konfliktów. Jeśli zawarcie ugody nie jest możliwe, spór prowadzony jest na drodze sądowej.

Prowadzimy następujące sprawy z zakresu prawa rodzinnego:

Jako adwokat rodzinny świadczmy również bieżące doradztwo w sprawach osobistych i zawodowych, w tym w zakresie transakcji związanych z nieruchomościami.

Jeśli potrzebujesz pomocy adwokata prawa rodzinnego w Warszawie zapraszamy do kontaktu:

Gdy klienci kontaktują się z naszą kancelarią w celu skorzystania z usług doświadczonego adwokata prawa rodzinnego w Warszawie, często zmagają się z bardzo trudnymi w sferze emocjonalnej problemami, w tym rozwodami, kwestiami opieki na dzieckiem, alimentami czy podziałem spadku. Wiemy, że te sprawy są bardzo osobiste i niezwykle stresujące. Niejednokrotnie mogą wpływać na skomplikowane relacje z bliskimi, decydując o tym, jak będzie wyglądać przyszłość danej osoby.

Nasi adwokaci spraw rodzinnych nie tylko pomagają w znalezieniu efektywnego rozwiązania, ale także wyróżniają się empatycznym podejściem, które pozwala przejść przed daną sytuację w życiu klienta w maksymalnie komfortowy dla niego sposób.

Adwokat i prawo rodzinne – jak zajmujemy się tym tematem w naszej kancelarii?

Nasza kancelaria prawo rodzinne wykorzystuje tak, by przede wszystkim chronić interesy swoich klientów. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, doradzamy najskuteczniejsze rozwiązania poszczególnych spraw. Określamy możliwe scenariusze danego postępowania i pomagamy zrozumieć poszczególne przepisy. Jako adwokaci od spraw rodzinnych w Warszawie jesteśmy znani ze swojej proaktywnej reprezentacji i wykorzystywania wszelkich środków prawnych, niezbędnych do uzyskania wyników, których potrzebują nasi klienci.

Podejmujemy natychmiastowe oraz konsekwentne działania, aby doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego zakończenia. Rozumiemy jednak, że wynik danego postępowania może wpłynąć na sytuację rodzinną klienta. Dlatego też często proponujemy mediacje, które w wielu przypadkach pomagają rozwiązać problemy o wiele szybciej i korzystniej dla każdej ze stron. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz dostępność na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Kancelaria Adwokacka