Porady prawne Warszawa Mokotów

Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, lokalowego i konsumenckiego, a także dotyczących spraw pracowniczych i karnych. Sporządzamy niezbędne dokumenty, w tym wezwania do zapłaty, umowy i testamenty, także we współpracy z notariuszem. Doradzamy w zakresie transakcji na rynku nieruchomości.

Pomagamy w sprawach, które wymagają udziału prawnika, w szczególności w zakresie sporów sąsiedzkich i gospodarczych. Staramy się rozwiązywać sytuacje konfliktowe zanim sprawa trafi na drogę sądową. Organizujemy mediacje, prowadzimy negocjacje, poszukujemy skutecznych i konstruktywnych rozwiązań.

Porady prawne udzielane są przez doświadczonych adwokatów. Czas trwania spotkania związanego z udzielaniem porady prawnej trwa zazwyczaj od pół do półtorej godziny. W jego trakcie analizujemy dokumenty, odpowiadamy na pytania, przedstawiamy sytuację prawną. Koszt porady prawnej jest stały, niezależnie od czasu jej trwania wynosi 200 zł brutto. W sytuacji przyjęcia do prowadzenia sprawy związanej z udzieloną poradą, jej koszt zaliczany jest na poczet wynagrodzenia za daną sprawę.

Aby umówić się na spotkanie w celu udzielenia porady prawnej prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w siedzibie kancelarii na Mokotowie w godzinach od 15 do 19 udzielamy nieodpłatnych porad prawnych dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Kancelaria adwokacka