adw. Adam Krassowski

Reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi oraz organami administracji od 2006 roku. W praktyce zawodowej koncentruję się na sporach z zakresu prawa gospodarczego oraz sprawach karnych gospodarczych i karno-skarbowych.

Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, w szczególności działających w branży nowych technologii, IT, a także w obszarach związanych z obrotem prawami autorskimi. Aktywnie poszukuję najlepszych rozwiązań dla klientów. Pracuję również w języku angielskim.


Preferowane dziedziny prawa:

  • sprawy gospodarcze
  • prawo karne i karno-skarbowe
  • prawo autorskie i nowych technologii
  • bieżąca obsługa przedsiębiorców

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2005 r.), Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2013 r.) oraz Studiów Podyplomowych „Prawo nowych technologii” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (2019 r.). W 2009 roku zostałem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Opublikowałem liczne artykuły dotyczące prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.


dane kontakowe

adres
ul. Opoczyńska 11/6
telefon
(22) 412 57 55
tel. kom.
(+48) 694 783 180
E-mail
a.krassowski@kn-adwokaci.pl
Adwokat Adam Krassowski Warszawa Mokotów