KN Adwokaci – oddział w Grodzisku Mazowieckim

KN Adwokaci – oddział w Grodzisku Mazowieckim

Założycielami kancelarii KN Adwokaci są Adam Krassowski oraz Filip Niemczyk. Od 2010 roku z sukcesami reprezentujemy klientów w sprawach sądowych na terenie całej Polski.

Obecnie w kancelarii pracuje troje adwokatów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe doradztwo oraz prowadzenie spraw karnych, cywilnych, spadkowych i rodzinnych. Specjalizujemy się w zagadnieniach prawa medycznego, prawa własności intelektualnej oraz prawa karnego gospodarczego i skarbowego.


Zaufanie klientów budujemy w oparciu o rzetelnie świadczone usługi, zaangażowanie i przejrzyste zasady współpracy. Jesteśmy otwarci na każdego klienta i sprawę, także precedensową lub trudną.


Biuro kancelarii mieści się na Starym Mokotowie w Warszawie. Od grudnia 2023 roku oddział naszej kancelarii mieści się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Traugutta 40C (w budynku Mazovia Office Center) – > znajdź nas na mapie <- Oddział jest kontynuacją prowadzonej wcześniej przez adwokata Filipa Niemczyka filii kancelarii w Milanówku.

Zapraszamy wszystkich klientów zainteresowanych pomocą prawną na Grodziska Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości do kontaktu.

Czy ta publikacja była przydatna?

Kliknij na gwizdki aby ocenić!

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość ocen: 2

Na razie brak ocen.